Pieslēgties

Diskusijas

Diskusiju sadaļā Jūs varat uzsākt diskusiju par Jums interesējošu jautājumu, kā arī Jūs varat piedalīties citu lietotāju sāktajās diskusijās. Diskusiju sadaļa aptver dažādu tēmu spektru un tajā ar informāciju dalās dažādās nozarēs strādājoši uzņēmēji.

Uzsākt jaunu diskusiju
3

Atsauksmes? LMT Piedāvājums 12,99 brīvība

Sveiki.
Nesen redzēju TV sižetu par LMT Brīvība piedāvājumu - maksā 12,99 mēnesī un runā ar Eiropu cik gribi. Sižetā tika minēts ka tā gluži neesot ka var runāt cik gribi. Kāda ir jūsu pieredze?

Diskusiju uzsāka pārstāvis/-e
no WATERMELON, SIA
pirms 4 gadiem
pārstāvis/-e
no CĒSU KARATE KLUBS, Biedrība
pirms 4 gadiem

Arī es par šo šaubījos. Pārjautāju servisa sarunā ar LMT pārstāvi, kas apstiprināja, ka sarunas uz EEZ valstīm ir bezmaksas. 01.01. pārbaudīju - zvanīju uz Briseli (fiksēto tālruni). Pārbaudīju mans LMT - tur uzrādīts, ka maksa par sarunām ir 0, ir tikai abonēšanas maksa. Tātad darbojas.

pārstāvis/-e
no Lietišķie multimēdiji, SIA
pirms 4 gadiem

Ļoti labi, paldies LMT un ES regulām, tagad varēsim bīdīt biznesu Eirozonā, zvanoties bez maksas.

NETICIET!

Oficiāli varu pierādīt kā LMT atgrieza naudu par zvanu uz vienkaršo Igaunijas fiziskās personas pastāvīgās pieslēgšanas numuru! Pēc nepatīkamām sarunam atgrieza naudu uzrakstot oficialo papīru, ka klients pats vainīgs ka nepārbauda KATRU NUMURU!!! Es LMT pabrīdinaju, ka kāmēr viņi neliks reklama LIELIEM BURTIEM ka ne visi zvani ir bezmaksas, bet gadās arī 0.59 eiro par 1 minūti samaksāt, es visur un visus brīdinašu par klientu maldīsanu!

ZVANOT, pārbaudiet (ilgi meklejot to slepeno nodaļu LMT lapā) vai numurs uz kuru zvaniet nav PAAUGSTINĀTA TARIFA NUMURS!

Pievienot komentāru

Reģistrēties Komentāru pievienošana ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem

Piedalieties arī citās diskusijās:

Visas diskusijas