Pieslēgties

Diskusijas

Diskusiju sadaļā Jūs varat uzsākt diskusiju par Jums interesējošu jautājumu, kā arī Jūs varat piedalīties citu lietotāju sāktajās diskusijās. Diskusiju sadaļa aptver dažādu tēmu spektru un tajā ar informāciju dalās dažādās nozarēs strādājoši uzņēmēji.

Uzsākt jaunu diskusiju
0

“BIOR”: pusē Rīgas māju ūdens sistēmas ir inficētas ar legionellām

Vismaz 50% gadījumos Rīgas daudzdzīvokļu māju ūdens apgādes sistēmas ir inficētas ar legionellām, liecina pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “BIOR” rīcībā esošā informācija par legionella baktērijas izplatību Latvijā.

“BIOR” eksperti saņem daudz iedzīvotāju un namu apsaimniekotāju zvanus, kas liecina par to, ka sabiedrībā valda neizpratne par nūjiņveida baktērijas legionella radītās problēmas cēloņiem un risinājumiem. Medicīnas mikrobioloģijas laboratorijā izmeklētajos daudzdzīvokļu namu ūdens paraugos joprojām tiek atklātas legionellas, informē “BIOR” pārstāvji.

SnapTest.LV birojā birojā var nopirkt 25-35 minūšu ātros Legionella Pneumophila testus. Pieprasiet savam apsaimniekotājam! Oficiālās analīzes ilgst 10-12 dienas, un likums liek tās veikt tikai tad, ja mājā kāds jau nomiris…

Diskusiju uzsāka pārstāvis/-e
no SnapTest.LV, SIA
pirms 3 gadiem

Pievienot komentāru

Reģistrēties Komentāru pievienošana ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem

Piedalieties arī citās diskusijās:

Visas diskusijas