Pieslēgties

Diskusijas

Diskusiju sadaļā Jūs varat uzsākt diskusiju par Jums interesējošu jautājumu, kā arī Jūs varat piedalīties citu lietotāju sāktajās diskusijās. Diskusiju sadaļa aptver dažādu tēmu spektru un tajā ar informāciju dalās dažādās nozarēs strādājoši uzņēmēji.

Uzsākt jaunu diskusiju
22

Interneta veikala izveidošana.

Ir doma par interneta veikala izveidošanu ar saviem spēkiem. Vai kāds var ieteikt, kur un kā to labāk darīt? Vai iespējams izveidot sakarīgu interneta veikalu bez maksas?

Diskusiju uzsāka pārstāvis/-e
no DHS, SIA
pirms 7 gadiem
pārstāvis/-e
no MA 1 Datori, SIA
pirms 7 gadiem

Sakot "bez maksas" droši vien domājat nemaksājot nevienam par darbu un visu darot pašiem. Ja pašu darbs neko nemaksā, tad noteikti var bez maksas, tikai jautājums vai tiešām ieguldītais laiks neko nemaksā un vai pirkt no zinātāja nav ērtāk, lētāk un efektīvāk.
Tā nesaku tāpēc, ka gribu piedāvāt šo pakalpojumu, bet tiešām domāju, ka pašu zpēkiem bez zināšanām (protams, ja pašiem to jau nav) rezultāts būs lēni, grūti un neefektīvs.
Cits jautājums -- kā atrast kādu, kas ir speciālista vārda vērts ....

pārstāvis/-e
no LUTETIA, SIA
pirms 7 gadiem

Noteikti var izmantot Drupal vai Wordpress platformas, tomēr, lai izstrādātu kvalitatīvu e-veikalu nepieciešamas gan progrmmēšanas, gan e-mārketinga zināšanas.
Lai veicas!

pārstāvis/-e
no TOOLBOX, SIA
pirms 7 gadiem

Var pamēģināt Anazana sistēmu. Jāmaksā par uzturēšanu, pārējo dara pats, liek bildes, formē dizainu. Funkcijas ir jau saprogrammētas. Mēnesi var trenēties un saprast kā darbojas .

pārstāvis/-e
no Xnet, SIA
pirms 7 gadiem

Ir gana daudz plataformas uz kurām Bez maksas var izveidot interneta veikalu. Tikai jārēķinās, ka grūti izveidot ko labu un atšķirīgu, jo parasti bezmaksas platformas ir gana "apgraizītas" un ja gribas ko vairāk būs jāmaksā. Protams, ja ir vēlme un laiks visuvar izdarīt!

pārstāvis/-e
no J Company, SIA
pirms 7 gadiem

Visu var izdarīt pašam. Bet mēs, lietpratēji, varam ieekonomēt laiku.
Ja ir interese. Varu piedāvāt ļoti pievilcīgas cenas.

pārstāvis/-e
no EMECO, SIA
pirms 7 gadiem

Bez maksas tas ir mīts.
1 - Jusu laiks ari kaut ko maksa.
2 - Viss ir atkarigs no kvalitates.

Kada veida i-veikalu domajat realizet? Ko pardosiet?

pārstāvis/-e
no DEVOX, SIA
pirms 7 gadiem

Īstenībā, lūk, ir jauns tirgus dalībnieks, kurš piedāvā izcilus pakalpojumus - mājas lapu un veikalu izveidošanā - http://www.mozello.lv/ Sanāca izmēģināt praktiski - SUPER, protams, viss vēl procesos un dienu no dienas uzlabojās, bet šāds risinājums Latvijā vēl nav piedāvāts...
Ja interesē tiešām iesaku izmēģināt.... Ļoti profesionāla komanda! Manuprāt, labākais risinājums jaunajiem uzņēmējiem šobrīd Latvijā..

pārstāvis/-e
no EMECO, SIA
pirms 7 gadiem

Varu pateikt ka jums paveicas, izmejginat interneta veikala no mozello.lv

P.S Ari gribetos paskatities vinu.

Jā, tiešām http://www.mozello.lv/ ir ļoti labs savā ziņā. Tas ir ātrākais veids kā palaist internetveikalu vai mājas lapu.

No lielākiem plusiem - viegli un ātri var salikt visu informaciju, viegli mainīt vizuālo noformejumu un dizainu, nav problemas uztaisīt pārslēgšanu uz citas valodas versiju. NE gļuko un ideāli saglabā automāta režīmā visu ievadīto! Bezmaksas kā tāds praktiski nav, bet veikalu līdz 5 precēm variet sagatavot un testiet cik ilgi vajag. Izdzēsīs pēc ilga laika ja Jūs neatversiet. Pirmajā maksas līmenī viegli var pieslēgties pie salidzini.lv un kurpirkt.lv datubāzēm. Trešajā līmeni ir iekļautas maksāšanas sistēmas.

No svarīgiem mīnusiem ir tikai viens - preču katalogā nevar uzlikt vairāk pa 2 līmeņiem. Tātad ja jums ir daudz apakškategoriju (Nepārtika > Sadzīves preces > Drēbes > Vīriešu > Apakšveļa > Vasaras > Zeķes > Kreisās > Gaišās > 43 izmērs), tad labāk neiesākt, jo gandrīz visas kategorijas būs jaraksta navigācijas sarakstā un tas būs bezgalīgi garš!!!

pārstāvis/-e
no Marolind, SIA
pirms 7 gadiem

Bez maksas ir tikai siers peļu slazdā, un arī tad tikai pašai pelei. Ja ir vēlme un spējas uzturēt pašiem - OpenCart. Izmaksas tikai hostings un ja ar maksāšanas sistēmam - to integrācija un mēneša maksa. Ja nav vēlmes ar to nodarboties - http://www.shopify.com/pricing - vienkarša maksa par visiem normālam i-veikalam nepieciešamajiem pakalpojumiem, ar visu maksājumu integrāciju utt. utml.

Nekas no augstāk minētā - AnaZana, Wordpress, Drupal, Mozello. utt. utjp. nav paredzēts e-komercijas vietņu veidošanai. Protams protams, ar šķērēm skrūvi var ieskrūvēt, jautājums ir - vai vajag.

pārstāvis/-e
no TOOLBOX, SIA
pirms 7 gadiem

Labdien, varētu paskaidrot, kāpēc ANAZANA Popularizētie E-veikali neatbilst ? Pēc būtības tur ir viss: preču grozs, precu katalogs, cenas ar nodokļiem, var ielikt foto aprakstu. Kur ir problēma vai kur Jūs saredzat problēmas, ja izvēlas šo sistēmu?
https://www.anazana.com/lv/examples-205511

pārstāvis/-e
no Marolind, SIA
pirms 7 gadiem

Pardon man, laikam esmu nedaudz atpalicis - pēdējo reizi, kad bija kāda saistība ar Anazana, tas bija pliku web info lapu konstruktors ar apšaubāmiem rezultātiem.

Jebkurā gadījumā, es ieteiktu Shopify - praksē pierādījies risinājums, par rezultātu kvalitāti nemaz nerunājot - varat salīdzināt piemērus no abām vietnēm, lai gan izskatās, ka anazana piemēros vairāk redzamas tikai maksas izstrādātās lapas, ne tās, kuras veidojuši paši lietotāji.

Papildus, shopify piedāvā arī POS.

pārstāvis/-e
no Agnitios, SIA
pirms 7 gadiem

Sveiki!

Kā iepriekš tika minēts, tad bez maksas ir tikai siers peļu slazdā.

Runājot par serveriem, kas piedāvā platformas kur izvietot savu produkciju, tad saistībā ar to man ir daži jautājumi?

1. Kā jūsu klients atradīs jūsu internetveikalu?
2. Kā jūs palielināsiet klientu loku?

Izveidojot internetveikalu uz bezmaksas platformas, jūs maksājat par vietu uz servera un pakalpojumiem, kas uzlabo platformas darbību jūsu vajadzībām.

Pats galvenais, meklētāji atrod konkrēto platformu, nevis jūsu internetveikalu, kas nedod iespēju tik kvalitatīvi populirizēt pašu internetveikalu, bet gan pakalpojuma sniedzēju.

Izmantojot Wordpress un Drupal, nāksies koriģēt lapu programmētājam, kā arī piepirkt skriptus, lai interneta veikals strādātu kā nākas.

pārstāvis/-e
no Marolind, SIA
pirms 7 gadiem

Par meklētājiem nesapratu - kāds sakars? Piemēram, shopify ļauj piesaistīt savu domēnu - meklētājs jebkurā gadījumā atradīs Jūs, nevis pakalpojuma sniedzēju.

pārstāvis/-e
no Agnitios, SIA
pirms 7 gadiem

Tas bija vairāk domāts par to, ka nav iespējams caur SEO vairāk veicināt atpazīstamību meklētājos?

Vai tomēr es kaut ko īsti līdz galam neizprotu?

pārstāvis/-e
no DB Risinājumi, SIA
pirms 7 gadiem

Interneta veikala izveide ir tikai pussolis. Vēl ir jādabū klienti, kas iepērkas. Konkurence ir sīva.
Kā alternatīva ir piedāvāt esošiem internetveikaliem pārdot savu preci. Šim viņi ir ļoti atvērti.

Vēl ir variants sadarboties ar interneta veikala informācijas nodrošinātājiem, kas apkopo daudzu izplatītāju cenas un dod tās internetveikaliem. Piemēram: http://ext.site.lv/

pārstāvis/-e
no Džinsu Bāze, SIA
pirms 7 gadiem

E-veikala izveide ir laikietilpīgs process, itseviški ja preču ielādēšana un produktu apraksts jāliek pašam! Ātri var izveidot ja ir komanda ar darbiniekiem, protams komandu neviens nealgos līdz nebūs rezultāta - pelnas! Strādāju pie viena projekta, pats apstājos puscelā, biju salādējis 2500 produktu, man tas aiznēma 6 mēneši, protams to varēja arī ielādēt 30 dienu laikā, bet man nebij vēlmes 8h dienā darīt tikai vienu, tagad esmu noalgojis pastāvīgu darbinieku, kas pamazām atsāka produktu lādēšanu, līdz Z-svētkiem plānots visu palaist :) ceru ka izdosies, veiksmi visiem!

pārstāvis/-e
no ROI Latvia, SIA
pirms 7 gadiem

Sveicināti
www.anazana.com Sadarbojos jau 2 gadus. ļoti atsaucīgi cilvēki.

pārstāvis/-e
no Janet Baltik, SIA
pirms 7 gadiem

Pagaidām, šķiet, ka anaZana.com vienīgie piedāvā cenas LVL un blakus norādītas EUR defaultā. Pārējos ir jāpielāgo un tas ir ilgi un par naudiņām (tas gan atkarībā no izvēlētās supporta maksas).

pārstāvis/-e
no The Bond, SIA
pirms 3 gadiem


E-veikala izveide ir diezgan nopietns pasākums, kurš ne tikai jāprogrammē, bet arī jāattīsta. Ja gribi saņemt info par to sazinies ar Stratcom: https://stratcom.lv/
Ja vēlies būvēt pats, tad lasi šo:
https://stratcom.lv/2017/01/05/majas-lapu-un-interneta-veikalu-izstrade-par-brivu-jeb-ka-izdarit-pasam/
Ja vēlies saprast par platformas izvēli, tad šis:
http://konversija.lv/2016/05/velies-buvet-e-veikalu-kadu-platformu-izveleties/

Veiksmi!

pārstāvis/-e
no SERBENTA, SIA
pirms 3 gadiem

Mēģināju pats veidot mājaslapu - man personīgi patika www.wix.com piedāvātā platforma. Lietotājam ļoti draudzīgs panelis. Var dublēt uzreiz lapu un veidot vairāku valodu mājaslapu. Var sākumā lietot bezmaksas ar viņu domēnu vai par simboliskām summām ar savu, tikai viņu hostings. Bet ja grib nopietnu veikalu ar ~100-200, nevis kautkādu 15 rokudarbu preču veikaliņu, tad labāk būtu vērsties pēc e-veikalu izstrādātājiem. un par nelielām naudām no tiem ņemt šablonus ar daudzām iespējām. Full service mājaslapas izstrāde gan maksās salīdzinoši dārgi.

pārstāvis/-e
no Mozello, SIA
pirms 1 gada

Latvijas uzņēmējiem ir pieejama moderna, Latvijā radīta interneta veikalu izveides platforma www.mozello.lv

Ar Mozello ikviens uzņēmējs ērtu un funkcionālu interneta veikalu var izveidot saviem spēkiem, bez tehniskām zināšanām un bez lieliem finansiāliem ieguldījumiem. Protams, e-veikala izveide prasa laiku un entuziasmu, taču ļoti daudziem uzņēmējiem tas ir izdevies. Šobrīd mums ir vairāki tūkstoši apmierinātu klientu Latvijā un pasaulē - gan mazi veikaliņi, gan arī lielāki tirgotāji ar vairākiem tūkstošiem preču.

Īpaši ieguvumi, kas nebūs ārzemju platformās kā wix/shopify:
* Latvijā bāzēts klientu servis latviešu valodā
* Vairāku valodu atbalsts gan mājas lapai, gan veikalam
* Karšu un e-maksājumu apstrāde, izmantojot arī vietējos pakalpojumu sniedzējus (arī Swedbank)
* Pakomāti un visādas Latvijai un ES raksturīgas funkcijas
* Iespēja runāt tieši ar izstrādātāju

Pilna informācija un funkciju klāsts apskatāms šeit:
https://www.mozello.lv/interneta-veikala-izveide/

Pievienot komentāru

Reģistrēties Komentāru pievienošana ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem

Piedalieties arī citās diskusijās:

Visas diskusijas