Pieslēgties

Diskusijas

Diskusiju sadaļā Jūs varat uzsākt diskusiju par Jums interesējošu jautājumu, kā arī Jūs varat piedalīties citu lietotāju sāktajās diskusijās. Diskusiju sadaļa aptver dažādu tēmu spektru un tajā ar informāciju dalās dažādās nozarēs strādājoši uzņēmēji.

Uzsākt jaunu diskusiju
8

Kāda ir jūsu pieredze, iepērkoties internetā? Kāpēc gan jums neatvērt savu internetveikalu?

Latvijā internetu lieto 1,63 miljoni iedzīvotāju (79,7%), internetveikalos iepērkas 33,5%, vidēji gadā tērējot 545 eiro. Pēdējos gados Latvijā e-komercija pieaug vidēji 2–3 reizes straujāk nekā mazumtirdzniecība tradicionālajos veikalos.

pārstāvis/-e
no Swedbank Finanšu institūts
pirms 5 gadiem

Jau tagad internets ļoti plaši tiek izmantots elektronikas, biļešu un ceļojumu tirdzniecībā, bet eksperti ir pārliecināti: e-komercija daudz plašāk ienāks teju visu preču pārdošanā, sākot no apģērba un beidzot ar pārtiku.

pārstāvis/-e
no GRAMMAR, SIA
pirms 5 gadiem

Nav māksla atvērt savu interneta veikalu, svarīgākais ir tas, ko šajā veikalā piedāvā.
Ja tā ir pašražotā produkcija, tad Ok!
Bet, ja tiek iepirkta prece no Ķīnas un LV internetveikalos tirgota ar 7-10 kārtīgu uzcenojumu, tad pilnīgi noteikti tie, kas ar internetu ir uz Tu, iepērkas ārzemju interneta veikalos.
Es, personīgi, nespēju neko nopirkt LV veikalos, jo lieliski redzu no kurienes šī prece ir nākusi un , ja ir vajadzība, tad to pašu varu iegādāties ārzemju interneta veikalos nepārmaksājot.
Un tieši iedzīvotāju ieradumu maiņa ir viens no rādītājiem kāpēc, tik būtiski ir krities apgrozījums mazumtirdzniecības veikalos.

pārstāvis/-e
no UVEFABRA, SIA
pirms 5 gadiem

Ne viss ar iepērkos Ķīnā pats ir tik "saulaini". Ļoti labi, ja viss ir labi, kaut gan jau pašā sākumā ir skaidrs ka no 21 - 65 dienām būs jāgaida (jā ir bijuši gadījumi, kad pa 90 dienas ir ilgusi piegāde), bez tam tā ir garantija, kura Ķīnas gadījumā ir relatīva, jo neatmaksāsies sūtīt preci atpakaļ pie tam uz sava rēķina. Tad vēl riski - prece bojāta sūtot, fiktīvs internet veikals u.c.
Tāpēc daudz dod priekšroku samaksāt 7-10 reizes dārgāk, bet saņemt ātru piegādi un 14.dienu garantijas, bez problēmām ar Ķīniešiem.

pārstāvis/-e
no GRAMMAR, SIA
pirms 5 gadiem

Var iepirkties ne tikai Ķīnas interneta veikalos. Mana pieredze ar viņiem ir laba, jo ļoti rūpīgi izpētu atsauksmes par pārdevēju.
Iepērkos yoox.com, kur ir ārkārtīgi labs servisa līmenis un augstas kvalitātes preces par ļoti pieņemamām cenā,
Lielo izmēru vīriešu apģērbus nākas sūtīt no ASV, kas nav lēti, bet LV to vienkārši nav.
Labā līmenī ar labu servisu ir arī Halens un Cellbes interneta veikali. Agrāk patika arī Stilago un Quelle, kuri patreiz ir pazuduši no tirgus.

pārstāvis/-e
no Avelo, SIA
pirms 5 gadiem

Neviens šeit nemin faktoru - bailes. Lielākā daļa no diskusijas sākumā minētajiem 33% iedzīvotāju, kuri iepērkas internetā darbojas pēc principa - "Interneta lapā salidzini.lv atrodu televizoram lētāko cenu, piezvanu sarunāju pirkšanas darījumu, veikals preci piegādā un uz vietas samaksāju".....šeit jau ir redzamas bailes - daudzi baidās veikt priekšapmaksu Latvijas internetveikalam, kur nu vēl uz Eiropu un "pasarg Dievs, kāda vēl Ķīna".

pārstāvis/-e
no Metinātava, SIA
pirms 5 gadiem

Lai atvērtu internetveikalu, ir jābūt konkrētai precei par konkrētu cenu. Mūsu gadījumā katrs pasūtījums ir individuāls - atšķirās gan dizains, gan izmēri, krāsa, ar/ bez montāžas u.c. faktori. Līdz ar to nevaru iedomātiės, kā izveidot internetveikalu kāpnēm, margām u.c. metālizstrādājumiem, lai klients varētu tajā veikt konkrētu pasūtījumu. :)

pārstāvis/-e
no Arkbauer Group, SIA
pirms 5 gadiem

Es brīnos, kāpēc ir tik maz internetveikalu. Daudz ir uzņēmumu, kuru darbinieki lielveikalos stāv pie letes un gaida klientus. Kamēr klientu nav, tikmēr telefons ārā no kabatas un sākās neefektīvais laiks sociālajos tīklos darbinieka paša interesēs - un par to laiku maksā darba devējs. Tajā pat laikā pārdevējs varētu apkalpot klientus internetveikalā un izmantot sociālos tīklus lai virzītu uzņēmumu produkciju.

pārstāvis/-e
no Baltic Parts, SIA
pirms 4 gadiem

Latvijā internetu lieto 1,63 miljoni iedzīvotāju
Cik cilvēkiem ir savs interneta veikals? Drīzumā Katram interneta lietotājam būs savs interneta veikals un piekļuve vairumtirdzniecības noliktavām. Vairumtirdzniecības noliktavas pārvēršas uz mazumtirdzniecības noliktavam :)

Pievienot komentāru

Reģistrēties Komentāru pievienošana ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem

Piedalieties arī citās diskusijās:

Visas diskusijas