Pieslēgties

Diskusijas

Diskusiju sadaļā Jūs varat uzsākt diskusiju par Jums interesējošu jautājumu, kā arī Jūs varat piedalīties citu lietotāju sāktajās diskusijās. Diskusiju sadaļa aptver dažādu tēmu spektru un tajā ar informāciju dalās dažādās nozarēs strādājoši uzņēmēji.

Uzsākt jaunu diskusiju
0

Pārdot produktus pasaules tirdzniecības platformās

Šī diskusija paredzēta tiem, kas plāno vai jau veic savu produktu pārdošanu tādās tirdzniecības platformās kā Etsy, Ebay, Amazon u.c.

Vai jūs tirgojat savus produktus šāda veida tirdzniecības platformās? Un, ja jūs tirgojat savu preci šāda veida platformās, vai jūs to darat tikai vienā, vai arī vairākās platformās vienlaicīgi? Kurās?
Cik daudz laika jums aizņem šo vairāku veikalu pārvalde? Kā jūs tiekat galā ar produktu atlikumiem, piemēram, ja prece A ir unikāla un tā ir nopirkta veikalā X, vai jūs viņu ņemat ārā manuāli veikalos Z un Y?

Vai kāds šeit izmanto kādu "omni-channel" vai "multi-channel" sistēmu (piemēram, SELLBRITE, ChannelSale, ECOM 2.0 Multi-Channel u.tml.), kas ļauj tirgoties vienlaicīgi vairākos veikaliņos? Ja jā, tad ir kāda pieredze ar šāda veida sistēmas izmantošanu?

Diskusiju uzsāka pārstāvis/-e
no Cumakovs, SIA
pirms 4 gadiem

Pievienot komentāru

Reģistrēties Komentāru pievienošana ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem

Piedalieties arī citās diskusijās:

Visas diskusijas