Pieslēgties

Diskusijas

Diskusiju sadaļā Jūs varat uzsākt diskusiju par Jums interesējošu jautājumu, kā arī Jūs varat piedalīties citu lietotāju sāktajās diskusijās. Diskusiju sadaļa aptver dažādu tēmu spektru un tajā ar informāciju dalās dažādās nozarēs strādājoši uzņēmēji.

Uzsākt jaunu diskusiju
0

Sadarbības partneri?

Mēs, “ParketArt” komanda ar vairāk kā 25 gadu pieredzējušiem profesionāļiem piedāvājam dažādu koka elementu (skapjus, durvis, trepes, mājas, ekskluzīvu parketu, ekskluzīvas mēbeles utt.) izgatavošanu, piegādi un uzstādīšanu Jums nepieciešamajā vietā un laikā. Izgatavojam sākot no mazākā dizaina elementa, beidzot ar visas mājas interjera izbūvi. Katram pasūtījumam nodrošinām ļoti individuālu pieeju, tādējādi izprotot mūsu klienta vēlmi un piemeklējot tam piemērotāko risinājumu.
Mūsu klienti un sadarbības partneri ļoti novērtē mūs, jo iegūst ļoti ātru servisu, padomus un kvalitatīvus risinājumus, ko spēsiet iegūt arī Jūs. Mēs ļoti novērtējam ikviena laiku, tādēļ nodrošinām ātru un kvalitatīvu servisu sākot ar lēmuma pieņemšanu un ideju izstrādi, beidzot ar gatavās produkcijas piegādi un uzstādīšanu.
Būšu pateicīgs, ja izvērtēsiet mūs kā sadarbības partneri vai pakalpojumu sniedzēju. Ideju gadījumā sazinieties ar mani.
Ar cieņu, ParketArt komanda.

Diskusiju uzsāka pārstāvis/-e
no Confermo, SIA
pirms 2 gadiem

Pievienot komentāru

Reģistrēties Komentāru pievienošana ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem

Piedalieties arī citās diskusijās:

Visas diskusijas