Raksta attēls

10 lietas, kas Jums jāzina, ja pārvaldāt Facebook lapu

1. Ierakstu piespraušana augšpusē
Ideāls veids, kā izcelt kādu konkrētu lapas ierakstu! Noderīgs variantos, kad nepieciešams izcelt kādu svarīgu informāciju, jo funkcija ļauj vienu ierakstu piespraust lapas ziņu plūsmas augšpusē.

2. Ātrs veids, kā apskatīt ieraksta rezultātus
Zem katra lapas ieraksta ir iespējams apskatīt, cik lietotāji ir redzējuši konkrēto ierakstu. Uzspiežot uz šīs skaitļu kombinācijas, atvērsies logs, kurā iespējams detalizēti apskatīt galvenos ieraksta rādītājus un rezultātus vienuviet. Funkcija ir noderīga, ja skaties kādu konkrētu ierakstu un gribi uzzināt tā rādītājus, bet negribi meklēt to “Ieskata” sadaļā.

3. Call to Action poga
Poga ir redzama tieši zem lapas titulbildes. To iespējams personalizēt vairākos veidos, tāpēc šī var būt noderīga jebkura tipa lapām. Bieži vien, šo pogu izmanto, lai sūtītu sekotājus uz savas mājas lapas produktu sadaļu. Zemāk ir redzami visi 10 veidi, kā ir iespējams personalizēt to: Rezervēt tagad, Zvanīt, Sazinies ar mums, Sūtīt ziņu, Lietot aplikāciju, Spēlēt spēli, Iepirkties, Reģistrēties, Skatīties video, Sūtīt e-pastu.

4. Sadaļu pārkārtošana
Pēc nesen veiktās Facebook lapu dizaina - atjaunošanas, sadaļas rādas lapas kreisajā pusē un ir kļuvušas daudz nozīmīgākas, jo ir redzamas visu laiku. Atsevišķu sadaļu svarīgums ir atkarīgs no lapas mērķiem, satura tipa un citiem apstākļiem, taču nebūtu vēlams atstāt redzamas tukšas sadaļas.
Tās ir iespējams pārkārtot, ieejot lapā ar administratora tiesībām. Kreisajā pusē, kur tās ir redzamas, pēdējā sadaļa ir “Manage Tabs”. Uzspiežot uz šīs sadaļas, ir iespējams personalizēt tās.

5. Ierakstu plānošanas rīks
Ierakstu plānošana ir atrodama publicēšanas rīku sadaļā, spiežot uz “Scheduled posts”. Šī ir ļoti noderīga funkcija, kas atvieglo satura publicēšanu. Ar šo funkciju ir iespējams automatizēt satura publicēšanu konkrētās dienās un laikos.

6. Pages to watch sadaļa
Šī ir ļoti noderīga funkcija, kas palīdz salīdzināt savas lapas rezultātus, ar konkurentu lapām un redzēt rezultātus vienuviet. Viss, kas ir vajadzīgs, jāpievieno konkurentu lapas šajā sadaļā un rezultāti būs redzami. Šajā sadaļā ir iespējams salīdzināt sekotāju daudzumu, cik ieraksti ir publicēti pēdējās nedēļas laikā, kā arī cik liela ir lietotāju iesaiste.

7. Kad Jūsu lapas fani ir online?
Ļoti noderīgs rīks, kas atrodams lapas Ieskata sadaļā, zem apakšsadaļas Posts. Šī funkcija parāda, kurās dienās un kādos laikos lapas sekotāji lieto sociālo tīklu. Funkcija palīdzēs noteikt, kad ir vislabākais laiks, kurā publicēt ierakstus. Funkcija ir īpaši noderīga, ja ieraksti netiek reklamēti.

8. Saglabāt ierakstu
Ja redziet kādu interesantu ierakstu, ko vēlēsies redzēt arī vēlāk, ir iespējams to saglabāt un apskatīt saglabāto ierakstu sadaļā. Funkcija noder gadījumos, kad redziet kādu lielisku ierakstu un vēlies to atrast pēc kāda laika, bet negribiet ar to dalīties sava profila ziņu plūsmā. Ieraugot konkrēto ierakstu, tā augšējā labajā stūrī ir jāuzspiež uz pelēkās bultiņas un jāizvēlas “saglabāt ierakstu”.

9. Izveidot Interešu sarakstu
Šī ir lieliska funkcija, kas ļauj izveidot atsevišķu ziņu plūsmu kurā rādas tikai to lapu ziņas, kas pievienotas šim sarakstam. Funkcija noderēs, ja ir lapas, kurām nevēlaties sekot, bet gribi redzēt to jaunākās ziņas vienuviet. Kā piemērs varētu būt saraksts ar konkurentu lapām, lai varētu redzēt visus to jaunākos ierakstus vienā ziņu plūsmā.

10. Uzaicinājums epasta kontaktiem
Šī funkcija ļauj nosūtīt ielūgumus e-pasta kontaktiem, lai sekotu uzņēmuma lapai. Īpaši noderīga funkcija, ja lapa ir uztaisīta nesen un sekotāju daudzums nav pārāk liels. Lielisks veids, kā likt patērētājiem uzzināt, ka uzņēmuma jaunumus tagad ir iespējams lasīt sociālajā tīklā Facebook, kā arī interesants veids, kā palielināt lapas sekotāju daudzumu.