Raksta attēls

Latgales biznesa klubs Rēzeknē 28. februārī

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Swedbank un Rēzeknes pilsētas pašvaldību aicina uzņēmējus apmeklēt pirmo šā gada Latgales biznesa klubu, kas notiks 28.februārī, Rēzeknes pilsētas domē, Atbrīvošanas alejā 93.

Pasākumu ar uzrunu atklās LTRK Latgales padomes priekšsēdētājs Mihails Bartaševičs, savukārt par Rēzeknes pilsētas attīstības aktualitātēm stāstīs Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības un investīciju jautājumos Aleksejs Stecs. Pēc tam ar prezentāciju “Speciālo ekonomisko zonu nodokļu atvieglojumi uzņēmumu attīstībai” uzstāsies Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvaldniece Sandra Ežmale. Swebank vecākā ekonomiste Agnese Buceniece klātesošajiem uzņēmējiem stāstīs par to, ko ekonomikas bremzēšanās nozīmē biznesam, tādējādi ievadot diskusiju daļu.

Lai sagatavotos nodokļu sistēmas izmaiņām, kas gaidāmas no 2021.gada, LTRK visos reģionos rīko diskusijas ar uzņēmējiem, lai tādējādi pārrunātu nodokļu evolūcijas mērķus un instrumentus, kas var palīdzēt veikt uzlabojumus. Šo Latgales biznesa kluba daļu vadīs un ar prezentāciju uzstāsies LTRK viceprezidente un nodokļu eksperte Elīna Rītiņa.

Pasākuma laikā ar prezentāciju par LTRK aktualitātēm uzstāsies arī Politikas daļas direktora vietnieks Jānis Lielpēteris, iepazīstinot ar dažādiem jautājumiem, kas ir biedrības dienaskārtībā.

Interesentus aicinām reģistrēties, sūtot e-pastu ar pieteikumu .

Diskusijas par ekonomikas attīstības tendencēm un Nodokļu reformu

Programma

13.15 - 13.30 Ierašanās, kafija

  • 13.30 - 13.40 Latgales kluba atklāšana, LTRK Latgales padomes priekšsēdētājs Mihails Bartaševičs
  •  13.40 - 13.55 Rēzeknes pilsētas attīstības aktualitātes, Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības un investīciju jautājumos Aleksejs Stecs
  •  13.55 - 14.05 Speciālo ekonomisko zonu nodokļu atvieglojumi uzņēmumu attīstībā, Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvaldniece Sandra Ežmale
  •  14.05 - 14.40 Ko ekonomikas bremzēšanās nozīmē uzņēmējiem, AS Swedbank vecākā ekonomiste Agnese Buceniece
  •  14.40 - 14.55 LTRK aktualitātes, LTRK Politikas daļas direktores vietnieks Jānis Lielpēteris
  •  14.55 - 15.40 Diskusija par nodokļu evolūciju, LTRK viceprezidente un nodokļu eksperte Elīna Rītiņa

 15.40 - 16.00 Diskusija, kopsavilkums, noslēgums 

Papildus informācija un reģistrācija: tel.26599991

*Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu bilžu un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos