Padarām Nākotni gaišāku!

Kopā ar kolēģiem padarījām Nākotni nedaudz gaišāku, atjaunojot burtus sākotnējā izskatā. Paldies kolēģiem, kuri iesaistījās ķēpīgajā, bet foršajā piedzīvojumā!

Aizvien vairāk uzņēmumi ne tikai atzinīgi novērtē, bet pat mudina bankas attīstīt digitālos pakalpojumus, liecina Swedbank Latvija veiktā aptauja. Digitālie pakalpojumi atzīti par būtiskāko faktoru. Tādējādi uzņēmumi var efektīvāk organizēt savu darbu, ietaupīt laiku, kā arī daudz labāk pārraudzīt procesu norisi.

Otrs svarīgākais faktors uzņēmēju sadarbībai ar bankām ir ātrums – iespēja pēc iespējas ātrāk saņemt sev nepieciešamo pakalpojumu, savukārt trešais – ka uzņēmējam bankā ir savs cilvēks, kam var uzticēties un kas ir viņam labvēlīgs. Savukārt, analizējot datus nozaru griezumā, iezīmējas vairākas tendences, piemēram, lauksaimniekiem, kā arī nekustamo īpašumu un būvniecības nozares uzņēmumiem otrajā vietā aiz digitālajiem pasākumiem ir svarīgi, ka banka ir partneris, kurš izprot viņa biznesa vajadzības. Savukārt rūpniecības un enerģētikas nozares uzņēmumiem kā otrā prioritāte ir skaidri un saprotami līgumu nosacījumi.

“Sekojot tehnoloģiju attīstībai un klientu vajadzībām, jau esam ieviesuši dažādus digitālos rīkus un arī turpmākajos gados plānojam mērķtiecīgi investēt IT– primāri mobilajā bankā un produktu pieejamībā. Vienlaikus mēs saprotam, cik svarīga ir ekspertīze un nozares zināšanas, ar kurām cenšamies aizvien vairāk dalīties, izglītojot uzņēmējus un piedāvājot viņiem tādu informāciju un rīkus, kas veicina viņu uzņēmuma izaugsmi,” atklāj Swedbank Uzņēmumu pārvaldes vadītāja Ieva Vīgante.

Šobrīd uzņēmumi izmanto internetbanku, Swedbank mobilo lietotni un Smart-ID, maksājumu portālu, grāmatvedības rīku Gateway, kā arī iespēju Swedbank Business Network platformā izveidot internetveikalu. Šo jaunumu īpaši novērtē mazie uzņēmumi, kuriem IT jautājumus ērtāk ir uzticēt jau interneta vidē izstrādātai programmai nekā tam speciāli piesaistīt darbinieku.

Savukārt vairāk par to, kādus risinājumus sava biznesa attīstīšanai lieto Nākotnes uzņēmēji, uzzini no viņu stāstiem.