Raksta attēls

Vidzemes biznesa diena 2020 Valmierā

Swedbank sadarbībā ar Latvijas Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Valmieras pilsētas pašvaldība aicina uzņēmējus pieteikties apmeklēt “Vidzemes biznesa dienu”, kas notiks šā gada 18. februārī viesnīcā “Wolmar”, Tērbatas ielā 16A, Valmierā.

Dienas pirmajā daļā plānots seminārs “Vadītājs 21.gadsimtā – prasības un iespējas”, ko vadīs trenere Kristīne Joanna Golubeva. Savukārt pēc tam par Valmieras izvirzītajiem uzdevumiem un mērķiem 2020.gadam stāstīs domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, kā arī Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētājs Hardijs Vents. Pēc tam klātesošajiem būs iespēja uzzināt par Nacionālo attīstības plānu un atbalstu uzņēmējdarbībai, ko prezentēs Pārresoru koordinācijas centra vadītājs Pēteris Vilks.

Lai uzzinātu reģionālo uzņēmēju viedokli par nodokļu sistēmas paredzētajām izmaiņām, diskusiju ar biznesa pārstāvjiem veidos LTRK viceprezidente un nodokļu eksperte Elīna Rītiņa. Savukārt ar prezentāciju “Ko ekonomikas bremzēšanās nozīmē uzņēmējiem?” uzstāsies AS Swedbank vecākā ekonomiste Agnese Buceniece.

“Aicinām interesentus izmantot iespēju un apmeklēt pirmo Vidzemes biznesa dienu, jo plānojam noderīgas un uzņēmējdarbības attīstībai saistošas diskusijas un būs iespējams uzdot jautājumus zinošiem un pieredzējušiem ekspertiem,” saka LTRK valdes locekle Katrīna Zariņa, “šādi pasākumi turpmāk regulāri tiks rīkoti kā Vidzemē, tā visā Latvijā, lai tādējādi noskaidrotu reģionālo uzņēmēju aktualitātes un atbildētu uz viņiem interesējošajiem jautājumiem.”

 

1. daļa

   10:00 - 12:00

 Seminārs „Vadītājs 21. g.s. – prasības un iespējas”

  • Kristīne Joanna Golubeva, vadītprasmju trenere un koučs

 2. daļa

13:00 - 13:40

Pašvaldību uzdevumi un mērķi 2020. gadā

  • Jānis Baiks, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs
  • Hardijs Vents, Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētājs
 13:40 - 14:20      

Nacionālais attīstības plāns un atbalsts uzņēmējdarbībai

  • Pēteris Vilks, Pārresoru koordinācijas centra vadītājs
  14:20 - 15:00

Nodokļu politikas evolūcija Latvijā

  • Elīna Rītiņa, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras viceprezidente
 15:00 - 15:30   

Ko ekonomikas bremzēšanās nozīmē uzņēmējiem?

  • Agnese Buceniece, Swedbank Latvija vecākā ekonomiste

 

Ja, vēlaties apmeklēt visu pasākumu, lūdzam reģistrēties abām pasākuma daļām.
Dalība pasākumā ir bezmaksas.

Papildu informācija:   | T. 20264530