Kontaktu grāmata

Kontaktu grāmata ir gluži kā jūsu personīgā biznesa vizītkaršu grāmata – tajā iespējams glabāt esošo biznesa partneru un citu kontaktu vizītkartes. Tāpat jūs varat pievienot jaunas - apmainoties ar citām Business Network dalībnieku vizītkartēm, kā arī aicinot jums zināmos uzņēmējus pievienoties Business Network. Lasīt vairāk

Piedāvājumi

Ikvienam uzņēmumam Business Network ir iespēja izteikt īpaši izdevīgus piedāvājumus citiem Business Network dalībniekiem - uzņēmumiem, kā arī iegādāties citu uzņēmumu izveidotos piedāvājumus, piesakoties tiem.  Lasīt vairāk

Ziņojumi

Izmantojot ziņojumus, varat ērti sazināties ar citiem Business Network lietotājiem, lai attīstītu un uzturētu biznesa attiecības vai vienotos par sadarbību. Ziņojumu sadaļā ir iespējams saņemt informāciju par to, kāda ir citu uzņēmumu interese par jūsu uzņēmuma piedāvājumiem. Tajā var ērti pārskatīt saņemtos un nosūtītos ziņojumus, kā arī arhivēt izlasītās vēstules vai izcelt īpaši svarīgus ziņojumus, kam drīzumā jāpievērš uzmanība.

Darījumi

Darījumu sadaļā varat ērti pārvaldīt visus uzņēmuma ikdienas darījumus – pievienot informāciju par jebkuru aktuālu darījumu, norādot uzņēmumu un personu, kam piedāvājums izteikts, darījuma aprakstu un summu, vēlamo atbildes sniegšanas datumu un darījuma aktuālo statusu.Šajā sadaļā tiek pastāvīgi apkopota informācija par visiem darījumiem, un jūs varat pārskatīt izveidoto, apstiprināto un noraidīto darījumu statistiku un to summas. Turklāt darījumi tiek sinhronizēti arī ar Business Network kalendāru, kurā tiek parādīti atgādinājumi par katra piedāvājuma atbildes sniegšanas datumu.

Rēķini

Business Network lietotāji, izmantojot īpašu rēķinu veidošanas programmu, var ātri un vienkārši izveidot un izdrukāt rēķinus sadarbības partneriem un klientiem. Ja rēķins tiek izrakstīts citam Business Network reģistrētam uzņēmumam, to var nosūtīt Network ietvaros, turklāt atbilstošais lietotājs rēķinu var apmaksāt, izmantojot iepriekš sagatavotu maksājuma uzdevumu. Lasīt vairāk

Kalendārs

Kalendārs palīdzēs organizēt un plānot ikdienas darbu – atzīmēt notikumus, tikšanās un atgādinājumus. Kalendārā tiek apkopota arī informācija par izrakstīto rēķinu apmaksas un izveidoto darījumu atbildes saņemšanas datumiem, kā arī kontaktu grāmatā izveidotajiem uzdevumiem. Kalendāru var ērti sinhronizēt ar dažādiem citiem kalendāriem (piemēram, Outlook, Mac Calendar), lai Business Network aktualitātes varētu pārlūkot arī attālināti.

Biznesa ziņas

Business Network biznesa ziņu sadaļā tiek publicēta uzņēmumiem noderīga biznesa informācija un pētījumi, kā arī aktuālas ziņas par citiem Network reģistrētajiem uzņēmumiem. Ikvienam uzņēmumam ir pieejamas Latvijas lielāko interneta mediju ziņas, kurās ir pieminēts tā nosaukums. Un kāpēc gan neparādīt interesantākās ziņas citiem Business Network lietotājiem? Pēc ziņu publikācijas iespējams interesantākās ziņas izcelt, noklikšķinot uz pogas “Patīk” – tādā veidā populārākās ziņas nonāk Svarīgāko ziņu sadaļā, kur tās redz visi Business Network lietotāji.

Statistika

Statistikas sadaļā var apskatīt detalizētu statistiku par savām aktivitātēm. Būtiskākais statistikas rādītājs ir uzņēmuma aktivitātes reitings, kas atspoguļo uzņēmuma un tā darbinieku aktivitāti Business Network. Statistikas sadaļā ir ne tikai aktuālais reitings, bet arī tā izmaiņas. Papildu reitingam šajā sadaļā ir sniegta arī statistika par konkrētā uzņēmuma aktivitāti un uzņēmuma piedāvājumu aktivitāte noteiktā laika periodā.

Reitingu tops

Pamatojoties uz uzņēmuma aktivitātes reitingu, tiek veidots kopējais Business Network uzņēmumu reitingu tops. Pēc 500 punktu sasniegšanas jūsu uzņēmumam ir iespēja izteikt savu piedāvājumu Swedbank privātpersonām lojalitātes programmā “Savā bankā izdevīgāk”.   Lasīt vairāk

Diskusijas

Diskusiju sadaļā ikviens lietotājs var aizsākt diskusiju par jautājumu, kas viņu interesē, vai piedalīties citu lietotāju sāktajās diskusijās. Diskusijās piedalās arī Swedbank Uzņēmējdarbības kompetences centra speciālisti, piedāvājot noderīgus padomus un informāciju. Katrā diskusijā var ieslēgt iespēju saņemt paziņojumus par jaunām atbildēm, tādējādi sekot viedokļu apmaiņai ir daudz ērtāk. Visas diskusijas var arī pārskatīt un izkārtot pēc izveidošanas datuma, jaunākā ieraksta datuma vai popularitātes.