Pieslēgties

Printmix, SIA

Tālrunis
+371 67132211

Mājas lapa
http://www.printmix.eu

Facebook
https://www.facebook.com/pages/Printmix-LV/437717112939603?ref=ts&fref=ts

Twitter
https://twitter.com/printmix

Faktiskā adrese
Brīvības iela 155, Rīga, LV-1012, Latvija

Apraksts

Printmix sniedz drukas pakalpojumus. Printmix izmanto jaunākās digitālās drukas tehnoloģijas un ražošanas procesus, kas ļauj nodrošināt klientiem augstu drukas pakalpojumu kvalitāti, ātrumu un iespēju drukāt, kad un cik nepieciešams (print on demand).
Profesionāla un patīkama apkalpošana. Kvalitatīva pasūtījumu izpilde noteiktos termiņos. Profesionāla komanda ar pieredzi. Izdevīgas un pieejamas cenas.

Piedāvātie produkti un pakalpojumi

Drukas produkti - vizītkartes, veidlapas, komplimentu kartiņas, mapes, ēdienkartes, brošūras, bukleti, info lapas, flaieri, plakāti, cenu zīmes, dāvanu kartes, biļetes, svārstekļi, katalogi, grāmatas utt.
Pakalpojumi - iesiešana, spirāļošana, melnbaltu un krāsainu dokumentu izdruka, laminēšana, griešana, izciršana, stūrīšu apaļošana, zīmogu izgatavošana, maketa izgatavošana, dizaina izveide, iepakošana, šķirošana, attēlu apstrāde, skenēšana.
Lielformāta drukas produkti.

Atsauksmes

  • Solveiga Krūmiņa- Koņkova, Scientia libera, SIA

    Izmantojām šī uzņēmuma pakalpojumu - drukājām vīzītkartes. Domājam, ka turpināsim sadarbību arī turpmāk - esam apmierināti kā ar gatavo vizītkaršu kvalitāti, tā arī ar apkalpošanu.

    • Ginta Strazdiņa, Printmix, SIA

      Paldies par atzinīgajiem vārdiem! Esam priecīgi, ka novērtējat un, ka izdodas īstenot dzīvē mūsu mērķus - sniegt klientiem kvalitatīvus produktus un servisu.